Pokal, John Robins, London, England, 1799, invändigt förgylld, dekor av fåglar, blommor och blad, höjd 16cm, gravyr, två lagningar vid mynningen, slitage, silver. Vikt: 266,1 g
Auktnr | SE1.20240508.A56910 |
Utropspris | 2 000 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:54:30 |
Provision | 300 kr |
Frakt | 129 kr |